Gitte Jensen (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Folkets hus, ekonomisk förening Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Nämndemän i Vänersborgs tingsrätt Nämndeman 2020-01-01 - 2023-12-31