Anna Lärk Ståhlberg (C)

Kontaktinformation

E-post:
anna.larkstahlberg@lillaedet.se

Bild på Anna Lärk Ståhlberg

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Vigselförrättare Vigselförrättare 2019-01-01 - 2022-12-31