Tommy Andersson (S)

Kontaktinformation

E-post:
Tommy.Andersson@lillaedet.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-06-17 - 2022-10-14
Utbildningsnämnden Ersättare 2019-10-21 - 2022-12-31