Vesna Källström (S)

Kontaktinformation

E-post:
Vesna.Kallstrom@lillaedet.se

Bild på Vesna Källström

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Omsorgsnämnden Vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31