Anna Larsson (MP)

Kontaktinformation

E-post:
anna.larsson@lillaedet.se

Bild på Anna Larsson

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-04-16 - 2022-10-14
Tekniska nämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31