Roger Sundström (SD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-02-08 - 2022-10-14
Tekniska nämnden Ersättare 2019-06-17 - 2022-12-31